X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
header
متن مورد نظر

۷چیزی که برای زندگی بهتر نیاز دارید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

پس از چندین دهه مطالعه در زمینه ی روانشناسی افراد،محققان آمریکایی عنوان کرده اند که هر فرد برای شاد زیستن و یک زندگی موفق باید چند ابزار را به کار گیرند.
 این ابزار مطلق نیستند اما می توانند کمک شایانی به زیباتر شدن زندگی شما بکنند.


سنگ ریزه:
وقتی با مشکلی در زندگی رو به رو می شوید حس می کنید که سنگی بزرگ جلوی پای شما قرار گرفته است و سنگ ریزه یعنی شما با شجاعت و اعتماد به نفس به اهداف و برنامه های آتی زندگی تان می چسبید و به راحتی از کنار سنگ های بزرگ غل می خورید و رد می شوید.

 


نه!:
توانیی نه گفتن و خود کنترلی برای جلوگیری از رفتار های غیر منطقی و کار هایی که یا دوست ندارید انجام دهید یا از حد توان شما خارج است.این کلمه اسرار آمیز باعث بهبود موثری در روابط اجتماعی شما می شود.

حس کنجکاوی:
یعنی شما مایل به یاد گرفتن چیز های جدید هستید و فرآیند یادگیری در ذهن شما بدون توقف ادامه دارد و شما مایلید چیز های جدیدی در مورد خود و جهان کشف کنید،کنجکاوی پتانسیل های شما را برای رشد و پیشرفت نمایان می کند و چالش های تازه به زندگی شما رنگی تازه می بخشد.

عشق:
توانایی دوست داشتن برای تسهیل روابط بین افراد،این حس به شما اجازه می دهد با شور و اشتیاق بیشتری به سمت اهدافتان حرکت نمایید اما نکته مهم در رابطه با عشق ارائه یک تعریف صادقانه است و مقایسه این که آیا این دوست داشتن که در درون شما است این معیار ها را دارد یا فقط نمایی از عشق است.

خوش بینی:
همه چیز بد نیست افراد خوش بین انعطاف پذیر ترند و زندگی شاد تری دارند اگر اتفاق بدی برای شما افتاد به دنبال یک راه مناسب و خوب برای رفع آن باشید و با محدود کردن چیز های بد در زندگی تان احساس مثبت اندیشی را در خود تقویت نمایید.

شکر:
خدایا به خاطر همه چیز شکر.
شما نیاز دارید که قدر شناس باشید این کلید خوشبختی است که در دستان شما به راحتی جای می گیرد .قدر دانی یک استراتژی خوب برای رضایت بیشتر از زندگی و تمام آن چیزی است که داریم.

مزه:
در زندگی تان اوقاتی را برای لذت بردن و انجام کارهایی که دوست دارید بگذارید وقتی یک لقمه از غذایی میل می کنید و به نظرتان خوشمزه می آید اشتیاق بیشتری برای خوردن آن پیدا می کنید ،زندگی نیز این چنین است.
 

ارسال نظر